KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15116383
nr 1511 6383
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1700-/1800-tal, blomsterflicka. Olja på duk, 22x17 cm, yttermått inklusive ram: 40x34 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:09:02
12/12 18:13:54
- Klassiska
12 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska